الگوریتم درآمدزایی از طراحی سایت

 • 1. آموزش تخصصی طراحی سایت با وردپرس

  این می تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد مشاهده بیشتر

  برای شروع و کسب درآمد اول باید از یک تخصص شروع کنی، تخصص رو به دسته میاری و بعد میتونی در قالب خدمات به مشتری ها ارائه بدی. شاید برای تو هم سوال باشه مشتری رو از کجا بیارم....

 • 2. کانال کاریابی طراحی سایت

  موقعیت شغلی جدید مشاهده بیشتر

  ما برای همه دانشجو ها، یک بستری رو فراهم کردیم که بعد از آموزش تخصصی وردپرس معرفی به کارفرما میشن. میتونید درخواست های کارفرما هارو تائید کنید و باهاشون مستقیما ارتباط بگیرید و صفر تا صد پروژه رو خودتون انجام بدید.

 • 3. همکاری با مجموعه مهدی فتحی

  موقعیت شغلی جدید مشاهده بیشتر

  ما برای گسترش تیم مهدی فتحی تصمیم گرفتیم که از دانشجوهای خودمون برای همکاری و ایجاد اشتغال استفاده کنیم. دانشجوها یک ماه بعد از خرید دوره آزمون میدن و افرادی که بیشتری نمره قبولی رو در آزمون دریافت کنه دعوت به مصاحبه حضوری میشه و بعد میتونه همکار ما بشه.

 • 4. تخصص کارآمد و سابقه کار

  تخصص مادام العمر و همیشه همراه شما مشاهده بیشتر

  شما بعد از گذروندن این مراحل با دوره آموزشی طراحی سایت باوردپرس، قطعا یک متخصص شدید و میتونید با همت و کوشش خودتون پروژه بگیرید و هر روز به موفقیت خودتون اضافه کنید.

اصالت ما

من متولد هشتادم ولی بیشتر از 9 ساله که تو این زمینه فعالیت میکنم(از سال 1392) و یک عالمه پروژه رو به ثمر رسوندم

من از بچگی به شبکه، هک و امنیت علاقه خیلی زیادی داشتم ولی نشد که پیگیرش باشم، ولی به واسطه علاقم به کامپیوتر و ناظم مدرسمون تونستم به زبان برنامه نویسی  PHP مسلط بشم و بعد رفتم سراغ طراحی سایت با وردپرس و الان هم به وردپرس تسلط کامل دارم و هم به زبان برنامه نویسی PHP با ساختار MVC.

بخاطر علاقه شدیدی که به آموزش دادن و صحبت کردن دارم تصمیم گرفتم تخصصم رو به عزیرانم درمیون بذارم، یک پیج ارائه خدمات طراحی سایت داشتم که از همون برای ارائه دوره های آموزشی استفاده کردم، ناگفته نمونه یک بازه زمانی زیادی رو فقط آموزش حضوری میدادم و خداروشکر الان کلی دانشجو دارم که به موفقیت رسیدن.

اگر قرار باشه بحث آموزش رو بذاریم کنار، بنده خالص از طراحی و مدیریت سایت ماهیانه 30 الی 60 میلیون تومان درآمد دارم که میشه با تیم سازی به درآمد های بالاتریم رسید 

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های آکادمی استادیار